Busy door to door do Holandii – spod domu bez przesiadek

Maciej Piwowski
29.03.2021

Mogłoby się wydawać, że najbardziej docelowym środkiem transportu do pracy w Holandii jest własny samochód. Jednakże dzisiejsze usługi firm przewozowych spełniają najśmielsze oczekiwania pasażerów i oferują kursy door to door, czyli spod domu wprost pod wybrany adres. Dowiedz się, na czym dokładnie polega ta usługa i w jaki sposób na niej korzystasz.

Busy do Holandii door to door – czy naprawdę zabiorą mnie spod domu?

Tak! Przewoźnicy, którzy oferują kursy od drzwi do drzwi, nie ukrywają pod gwiazdkami żadnych niewygodnych warunków. Naprawdę możesz liczyć na to, że do busa wsiądziesz pod swoim domem, a dojedziesz nim bezpośrednio pod wskazany adres, np. do apartamentu, w którym masz zapewniony kwaterunek na czas pracy w Holandii. Busy do Holandii door to door to zatem wygodny i bezpośredni transport bez przesiadek i dojazdów na miejsce zbiórek lub transportu na miejscu. Co zyskujesz, korzystając z kursów do Holandii door to door?
 

Jedziesz bez przesiadek

Przesiadki potrafią być bardzo niewygodne, szczególnie jeśli masz ze sobą większy bagaż, a tak z pewnością jest, kiedy wyjeżdżasz do pracy na co najmniej kilka miesięcy. Ponadto często zdarza się, że musisz oczekiwać na skomunikowane ze sobą środki transportu w mało komfortowych warunkach na dworcach przesiadkowych. Nierzadko zdarzają się sytuacje zgoła odwrotne – na przesiadkę masz zaledwie kilka minut.

Dużym dyskomfortem związanym z przesiadkami jest kilkukrotne pakowanie bagażu do luku. Zacząć należy tu od przenoszenia ciężkich walizek, a skończyć na tym, że pakowanie ich luków bagażowych może być trudne, szczególnie przy dużej liczbie pasażerów.
 

Nie ma miejsca zbiórki

Wyobraź sobie, że musisz dostać się na miejsce zbiórki w nocy lub o wczesnoporannych godzinach, kiedy trudno o kursy komunikacji zbiorowej. Wówczas zostaje Ci poprosić o podwózkę kogoś bliskiego lub wykosztować się na taksówkę. Busy do Holandii spod drzwi do drzwi pozwalają całkowicie zniwelować te problemy.
 

Nie musisz organizować transportu na miejscu

Sytuacja z miejscem zbiórki będzie mieć swoje dokładne odzwierciedlenie również po dotarciu do miejsca docelowego. Dzięki temu, że trafisz dokładnie pod wskazany adres, nie musisz korzystać z taksówki lub kupować biletów na transport publiczny. Mogłoby to być nieco skomplikowane dla osób, które dopiero po raz pierwszy znajdą się w Holandii, w dodatku nie opanowały jeszcze języka. Podwózka pod wskazany adres jest znacznie wygodniejsza.
 

Jak zamówić busa door to door?

Busy door to door do Holandii oferują m.in. przewozy osobowe poeuropie.pl. Wystarczy, że wypełnisz formularz rezerwacji na stronie przewoźnika i wskażesz w nim dwa adresy: początkowy i docelowy. Rezerwacji możesz dokonać tam również telefonicznie, za pośrednictwem SMS-a lub wiadomości e-mail. Po określeniu terminu podróży oraz opłaceniu biletu pozostanie Ci już tylko czekać na bus, który podjedzie po Ciebie prosto pod drzwi Twojego domu.

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie